Чи потрібен вагітним бандаж?

Завагітнівши, ми всі замислюємося, чи все добре з дитиною, чи правильно ми їмо, чи правильний режим дня? Регулярно ходимо на прийоми до лікаря, здаємо аналізи, читаємо про здорове харчування для вагітних, значить робимо все правильно і хвилюватися нема про що. Але якщо вже раптом з четвертого місяця, коли животик починає інтенсивно рости, відчувається тяжкість або біль у спині, то треба розповісти про це лікарю. У такому випадку він може порадити бандаж, пояс для вагітних.

Допологовий бандаж

Показання до застосування

Існують показання до застосування бандажа для вагітних. Варто скористатися бандажем, якщо:

– молода мама веде активний спосіб життя;– доводиться кілька годин стояти або ходити;– виношує двійнят або трійню;– якщо страждає варикозом або є викривлення хребта;– друга і більше вагітність;– патологія вагітності.

Такі пояси дуже популярні на сьогоднішній день. Існує широкий вибір: дородові, післяпологові і комбіновані. Допологовий бандаж може бути у формі пояса і трусиків з високою вставкою.

Правильний вибір

Який саме – це вже вибір кожної молодої мами персональний. Можливо пояс буде більш практичнішим варіантом, оскільки його можна ще в магазині вибрати і приміряти, його можна носити поверх нижньої білизни, тому він буде довго чистим і часте прання буде непотрібним. Пояс рекомендується носити по кілька годин на день, тому його можна одягти і знімати в будь-який момент. Пояс у жодному разі не повинен тиснути, а тільки щільно прилягати і підтримувати живіт, оберігаючи його від передчасного опускання. В результаті правильно підібраного поясу, м’язи передньої черевної стінки та шкіра живота, стегон не розтягнуться, а навантаження на внутрішні органи і на хребет зменшиться.

Післяпологовий бандаж

Післяпологовий бандаж рекомендується надягати відразу після пологів, але з дозволу лікаря, так як він не всім потрібен. Сприяє швидкому скороченні м’язів матки і живота.

Комбіновані можна носити як до пологів, так і після, з тією різницею, що повертати на потрібну сторону. До пологів вузькою частиною під живіт, а після пологів навпаки – широкою. Комбінований може здатися більш вигідним, але варто задуматися над тим, що фігура може дуже сильно змінитися або в сторону схуднення, або досить сильно поправитися. Тоді куплений товар перетвориться в непотрібний.

 

Звичайно ж організм кожної жінки фізіологічно з першого дня вагітності готується до майбутнього стану. Але також не потрібно забувати займатися спеціальною фізкультурою для вагітних. Ці вправи спеціально розроблені для зміцнення черевних м’язів. У будь-якому разі, на сьогодні, є вибір і можливості, щоб знайти потрібну інформацію і бути готовою до вирішення будь-якої задачі і результатом власних старань буде здорове потомство.